O nas

Jeśli masz ochotę na pyszną pizzę, subtelną sałatkę, chrupiącego kurczaka lub inne przysmaki, które chciałbyś spożyć w uroczym, niezwykle przyjemnym miejscu, to zapraszamy do Pub Pizzeria MonDej w Łęcznej.

U nas czeka na Ciebie miła obsługa, ciepła, serdeczna atmosfera, urokliwy wystrój lokalu, wygodne meble i przede wszystkim wyjątkowa pizza, przygotowywana z myślą o najwybredniejszych smakoszach tej potrawy. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego sam możesz zobaczyć, jak powstaje Twoja pizza. Każda z nich ma imię, więc przyjdź do nas i wybierz tę jedyną.

Stawiamy na jakość oferowanych potraw, a jednocześnie zapewniamy konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Oferujemy liczne promocje, np. na rabat liczyć mogą jubilaci w dniu swoich urodzin.

Organizujemy spotkania firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe, np. imieninowe lub urodzinowe.

U nas możesz także pośpiewać, gdyż w wybrane piątki organizujemy karaoke.

Każdy nasz klient jest dla nas kimś wyjątkowym, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasi goście wychodzili od nas w pełni zadowoleni, a o wizycie u nas z ekscytacją opowiadali później najbliższym, znajomym, sąsiadom. A jeśli jesteś zajęty i nie masz możliwości przybycia do nas, to my możemy przybyć do Ciebie, dowożąc pizzę oraz inne oferowane przez nas potrawy.