Zadzwoń i zamów - 721 255 515
Wybrane miasto:

O nas

Jeśli masz ochotę na pyszną pizzę, subtelną sałatkę, chrupiącego kurczaka lub inne przysmaki, które chciałbyś spożyć w uroczym, niezwykle przyjemnym miejscu, to zapraszamy do Pub Pizzeria MonDej w Łęcznej i Wałczu.

U nas czeka na Ciebie miła obsługa, ciepła, serdeczna atmosfera, urokliwy wystrój lokalu, wygodne meble i przede wszystkim wyjątkowa pizza, przygotowywana z myślą o najwybredniejszych smakoszach tej potrawy. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego sam możesz zobaczyć, jak powstaje Twoja pizza. Każda z nich ma imię, więc przyjdź do nas i wybierz tę jedyną.

Stawiamy na jakość oferowanych potraw, a jednocześnie zapewniamy konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Oferujemy liczne promocje, m.in. dla studentów, np. na rabat liczyć mogą solenizanci w dniu swoich imienin i jubilaci w dniu swoich urodzin.

Organizujemy spotkania firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe, np. imieninowe lub urodzinowe.

U nas możesz także pośpiewać, gdy w wybrane piątki organizujemy karaoke. Możesz także obejrzeć transmisje sportowe w towarzystwie pasjonatów sztuk walki, piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych. W naszym lokalu spotyka się miejscowe środowisko sportowe. Wspieramy lokalny sport, a głównie sekcję MMA Górnika Łęczna, dlatego jej przedstawiciele oraz sympatycy są naszymi stałymi gośćmi.

Każdy nasz klient jest dla nas kimś wyjątkowym, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasi goście wychodzili od nas w pełni zadowoleni, a o wizycie u nas z ekscytacją opowiadali później najbliższym, znajomym, sąsiadom. A jeśli jesteś zajęty i nie masz możliwości przybycia do nas, to my możemy przybyć do Ciebie, dowożąc pizzę oraz inne oferowane przez nas potrawy.